Aukro

Propojení ContOS a Aukro.cz

Spravujte své nabídky přímo z prostředí aplikace! Nabídky a aukce vytvářejte přímo v ContOSu, veškeré dostupné informace se přenesou automaticky.

image Jak to funguje

Rozšiřte svůj obchod na Aukru

1

Dokonalé propojení

Pomocí propojení s Aukro.cz můžete snadno vystavovat a spravovat nabídky přímo v aplikaci ContOS. Z evidovaného zboží si vyberete, co a kolik chcete vystavit, a zbytek si ponecháte pro jiné prodejní kanály. Stejný produkt můžete současně nabízet na Aukru, ve svém e-shopu a v obchodě, přičemž pro Aukro můžete nastavit odlišné ceny, popisy či fotky.

2

Dělejte svůj obchod s lehkostí a efektivitou

ContOS je univerzální řešení pro řízení on-line i kamenných obchodů, včetně specializovaných forem jako komisní prodej a výkup. Nástroje pro snadné pořizování zboží z veřejných databází či vlastního katalogu jej činí ideálním pro obchod, bazar, zastavárnu, antikvariát či starožitnictví.

3

Jednotná správa zboží a objednávek

Data objednávek jsou automaticky přenášena do ContOSu a dále standardně zpracovávána. ContOS tak zpracovává objednávky ze všech prodejních kanálů, což umožňuje jednotnou komunikaci se zákazníky a standardizovaný proces expedice. Uživatelé mají stále přehled o skladových položkách.

4

Začněte prodávat ještě dnes!

Aby mohl uživatel své zboží nabízet na Aukro.cz, stačí mít aktivní Aukro účet a po krátkém nastavení základních parametrů může na Aukru ihned prodávat. ContOS je nabízen zdarma ve verzi START na 50 obchodních dní a poté již od 680 Kč měsíčně*, kdy uživatelé mohou využít všech funkcí aplikace včetně napojení na Aukro.cz.

* Ve spolupráci s Aukrem mají všichni uživatelé ContOSu, kteří si aktivují přístup na Aukro do 20. října, zdarma provizi za úspěšný prodej v měsíci říjnu a navíc zdarma topování u prvních 50 nabídek. Modul Aukro bude navíc do konce tohoto roku nabízen zcela zdarma. Uživatelé ContOSu získávají od Aukra rovněž vedení účtu, zákaznickou podporu a vystavování zdarma.

Zjistěte vše, co vám ContOS může nabídnout!

volejte +420 776 573 321

pište info@contos.cz

Stáhněte si ContOS z našich stránek a vyzkoušejte ho.
Rádi vám poradíme a pomůžeme s nastavením.
Návod na nastavení propojení s Aukrem naleznete přímo ZDE.
Pro získání dalších informací o celé aplikaci, jejím nastavení a práci s ní najdete v Dokumentaci.
image Časté dotazy

Nebojte se zeptat

 • S čím mi ContOS pomůže?

  Můžete snadno připravovat nabídky a aukce, ContOS předvyplní spoustu údajů předem a zároveň pohlídá formální správnost. Nabídky automaticky odešle Aukru. Jakmile se objeví objednávka, stáhne jí a zaznamená údaje o zákazníkovi i pokyny k jejímu vyřízení. Hlídá a aktualizuje skladovou dostupnost. Zpracuje hromadné podání pro dopravce. ContOS vám umí pomoci s mnoha dalšími úkoly, které prodej obnáší. Více najdete v našem blogu.

 • Mohu evidovat stejné vlastnosti a kategorie jako jsou na Aukru?

  Ano, můžete si do své evidence naimportovat ty kategorie, ve kterých budete chtít vystavovat a ContOS si dotáhne také příslušné vlastnosti a jejich hodnoty, které pak můžete okamžitě využít při vytváření nabídek nebo skladových karet. Prostředí v ContOSu tak bude sladěné s prostředím na Aukru.

 • Když ve svém obchodě prodám zboží, které mám vystavené i na Aukru, změní se počet vystavených kusů?

  Ano, dostupné množství v Aukro nabídce je následně automaticky upraveno tak, aby odráželo skutečný skladový stav. Pokud se stane, že prodáte poslední kus, ContOS nabídku na Aukru sám stáhne, aby se nestalo, že si někdo koupí věc, kterou již nemáte skladem. Podmínkou pro tuto funkčnost je evidence skladu.

 • Musím evidovat sklad?

  Není to nutné. ContOS umí vytvářet Aukro nabídky zcela samostatně a nezávisle na skladu. Pro dokonalejší evidenci a také pro usnadnění dalších kroků však doporučujeme následně vytvářet nabídky s vazbou na sklad. ContOS pak ohlídá spoustu věcí za vás. Výhodou je, že tyto vlastnosti a funkce lze začít využívat postupně tak, jak se s aplikací naučíte pracovat a jak začnete objevovat další možnosti, které nabízí.

 • Jak se vystavují nové nabídky?

  ContOS vystavuje nabídky automaticky podle jejich stavu. Jakmile nabídku vytvoříte a vyladíte si jí, ContOS jí při první příležitosti odešle na Aukro. A pak už si jí hlídá sám. Až si na Aukru vaše zboží někdo zakoupí, ContOS o tom dostane informaci, vytvoří novou objednávku a přenese do ní všechny potřebné. Na vás pak bude vše zabalit a předat dopravci. A i s tím vám ContOS pomůže.

 • Na Aukru mám nyní spoustu nabídek. Dokáže je ContOS naimportovat?

  Ano, ContOS dokáže naimportovat vaše Aukro nabídky, abyste s nimi pak dále mohli pracovat, tzn. znovu je vystavovat, stahovat k nim objednávky a podobně.

 • Kde se dozvím další informace?

  Návod na nastavení propojení s Aukrem naleznete přímo ZDE.

  Pro získání dalších informací o celé aplikaci, jejím nastavení a práci s ní najdete v Dokumentaci.

  Dokumentaci neustále doplňujeme a rozšiřujeme aby zachycovala nejnovější stav aplikace.

image
image
image
image

ContOS v kostce